KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197118

nr 1619 7118

Carl Anton

(f. 1933), Sverige

Kustbild. Signerad. Akvarell, bildmått: 31x45 cm, yttermått inklusive ram: 43x56 cm

Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 13 maj 2024
kl 18:23:04

11/5 11:29:48 1      Vinnande bud
11/5 11:31:37 1      justering av budtak

Carl Anton

Läs mer om Carl Anton