KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197118
nr 1619 7118
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Kustbild. Signerad. Akvarell, bildmått: 31x45 cm, yttermått inklusive ram: 43x56 cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 18:23:04
11/5 11:29:48
11/5 11:31:37